Sıkça Sorulan Sorular

 

 

 

Ürün ne zaman kargoya verilecek?

 

Hangi kartlara taksit yapmaktasınız?

Tedarik süresi, üründen ürüne değişkenlik göstermekte olup, web sitesinde tüm ürünlerimizin tedarik süresi belirtilmektedir.  

Ürünlerin fiyat bilgisi altında ödeme ve taksit seçeneklerimizi tıklayınca kart bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

Her ürün kategorisinin BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından belirlenen kendi taksit kısıtlamaları vardır. Kozmetik ürünlerin satışında Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmamaktadır.

 

Sanal mağazadan satın aldığım mücevheri iade ettikten sonraki süreçler nelerdir? İade ettiğim mücevherin ücreti hesabıma ne zaman geçecek?   Ürünümün taşı düştü, ne yapmalıyım?
Satın aldığınız mücevher cayma hakkına uygunsa, iadenizin merkezimize ulaşmasından sonra yasal süre 14 gün olmakla birlikte iade işleminiz genellikle 1-2 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Hangi yöntemle sipariş vermişseniz, aynı yöntemle iade edilir. Bankaların iade tutarlarını hesaplarınızda görünür hale getirmeleri 1-3 iş günü arasında sürmektedir.   Ürününüzün tadilat işlemini tamamlamak için müşterilerimiz sigortalı takip numarası ile birlikte gönderdiğimiz iade formunu doldurarak ürünü garantili bir şekilde açık olarak adresi belirtilen, Akköylüler Kuyumculuk Merkez Mağazasına kargo ile göndermek durumundadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR